Кинотеатр "Братислава" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кінотеатри Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Кинотеатр "Братислава", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кінотеатри або географічно спростити відбір (наприклад: кінотеатри, м. ). А якщо вам є що сказати про Кинотеатр "Братислава", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кінотеатри до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Кінотеатри в Києві » Кинотеатр "Братислава"
Пошук:


Розваги
Link.ua рекомендует:
Работа в кинотеатре

Кинотеатр "Братислава"Кинотеатр Братислава расположен на Оболони и теперь нет нужды ехать в центр, чтобы посмотреть любимый фильм. Новый ремонт: красивый уютный зал, мягкие кресла, большой экран, бар с поп-корном и напитками располагают к приятному времяпрепровождению.

В афише кинотеатра Братислава - самые свежие и интересные фильмы. Именно в этом месте вы сможете расслабиться и приятно провести вечер с просмотром замечательной киноленты.

Телефон:
38 (044) 419-9758

Адрес:
ул. М. Залки, 5
Сайт:
www.bratislava.kiev.ua


Метро поблизу:
Оболонь

Рубрики:
Кінотеатри

Додати компанію

Кинотеатр "Братислава" на карті Києва


Кинотеатр "Братислава" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кинотеатр "Братислава"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кинотеатр "Братислава", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кинотеатр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Братислава, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.