Fаshion-cafe "Марокана" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Печерской

Якщо вас цікавить Fаshion-cafe "Марокана", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Fаshion-cafe "Марокана", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Fаshion-cafe "Марокана"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кафе

Fаshion-cafe "Марокана"Стильное сочетание восточного уюта с бесподобной кухней под звуки lounge-музыки создали "Марокане" репутацию одного из самых модных ресторанов Киева. Легкая атмосфера днем перетекает в стильную fashion-party вечером. На каждом шагу на разноформатных телеэкранах дефилируют манекенщицы. Атласные кресла, мягкие диваны, пуфики с резными ножками из натурального дерева приглушают золотистый блеск чеканных столешниц - узор каждой столешницы неповторим. Уютные небольшие ниши с маленькими столиками и мягкими диванчиками скрыты за легкими полупрозрачными занавесками.

Телефон:
38 (044) 254-4999

Адрес:
бул. Л. Украинки, 24
Сайт:
www.carteblanche.com.ua

E-mail:
secretary@carteblanche.ua


Метро поблизу:
Печерская

Рубрики:
Ресторани
Кафе, кав'ярні

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Fаshion-cafe "Марокана" на карті Києва


Fаshion-cafe "Марокана" на карті Києва


Коментарі користувачів: Fаshion-cafe "Марокана"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Fаshion-cafe "Марокана", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Fаshion-cafe, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Марокана, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.