Дегустационный зал "Дом кофе" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Дегустационный зал "Дом кофе", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Дегустационный зал "Дом кофе", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Дегустационный зал "Дом кофе"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Дегустационный зал "Дом кофе"

Телефон:
(044) 278-1383

Адрес:
ул. Пушкинская, 1-3/5

Метро поблизу:
Театральная
Золотые ворота
Крещатик
Майдан Незалежности

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Дегустационный зал "Дом кофе" на карті Києва


Дегустационный зал "Дом кофе" на карті Києва


Коментарі користувачів: Дегустационный зал "Дом кофе"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Дегустационный зал "Дом кофе", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати дегустационный зал, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дом кофе, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.