Каток "Экстрим зона" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: катки Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Каток "Экстрим зона" , перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки катки або географічно спростити відбір (наприклад: катки, м. ). А якщо вам є що сказати про Каток "Экстрим зона" , напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати катки до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Катки в Києві » Каток "Экстрим зона"
Пошук:


Розваги
Каток "Экстрим зона"

Телефон:
38 (044) 206-4103

Адрес:
ул. М. Гришко, 3а, ТЦ "Аладдин"

Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Катки

Додати компанію

Каток "Экстрим зона" на карті Києва


Каток "Экстрим зона" на карті Києва


Коментарі користувачів: Каток "Экстрим зона"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Каток "Экстрим зона" , змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати каток, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Экстрим зона, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.