Ресторан спорт-клуба "Аквариум" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Минской

Якщо вас цікавить Ресторан спорт-клуба "Аквариум", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан спорт-клуба "Аквариум", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан спорт-клуба "Аквариум"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан спорт-клуба "Аквариум"

Телефон:
38 (044) 239-2222

Адрес:
пр-т Героев Сталинграда, 45

Метро поблизу:
Минская
Героев Днепра

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан спорт-клуба "Аквариум" на карті Києва


Ресторан спорт-клуба "Аквариум" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан спорт-клуба "Аквариум"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан спорт-клуба "Аквариум", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан спорт-клуба, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Аквариум, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.