Тапас-бар "Дали" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Тапас-бар "Дали", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби або географічно спростити відбір (наприклад: бари, паби, м. ). А якщо вам є що сказати про Тапас-бар "Дали", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Тапас-бар "Дали"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в баре

Тапас-бар "Дали"

Телефон:
38 (044) 230-9460

Адрес:
ул. Ярославов Вал, 16

Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Бари, паби

Додати компанію

Тапас-бар "Дали" на карті Києва


Тапас-бар "Дали" на карті Києва


Коментарі користувачів: Тапас-бар "Дали"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Тапас-бар "Дали", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати тапас-бар, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дали, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.