Бар "Терраса Barsky" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бари, паби Києва на Площади Льва Толстого

Якщо вас цікавить Бар "Терраса Barsky", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бари, паби або географічно спростити відбір (наприклад: бари, паби, м. ). А якщо вам є що сказати про Бар "Терраса Barsky", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бари, паби до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Бари, паби в Києві » Бар "Терраса Barsky"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в баре

Бар "Терраса Barsky"

Телефон:
38 (044) 496-0606

Адрес:
ул. Бассейная, 4

Метро поблизу:
Площадь Льва Толстого
Театральная
Крещатик

Рубрики:
Бари, паби

Додати компанію

Бар "Терраса Barsky" на карті Києва


Бар "Терраса Barsky" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бар "Терраса Barsky"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бар "Терраса Barsky", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бар, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Терраса Barsky, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.