Ресторан "Тургенеф" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Ресторан "Тургенеф", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Ресторан "Тургенеф", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Тургенеф"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Ресторан "Тургенеф"Лаунж-ресторан "ТургенеФ" занимает особое место в созвездии киевских ресторанов. Став в свое время единственным эклектическим рестораном в Украине, с течением времени "ТургенеФ" не теряет своей актуальности ни на минуту.

Сегодня ресторан остается уникальным местом для отдыха, как по классу интерьера и обслуживания, так и по превосходному качеству кухни. При этом гастрономическое заведение продолжает развиваться, предоставляя любимым посетителям – друзьям все больше и больше новинок в своей деятельности для еще большего комфорта и уюта.

Каждый вечер для Вас с 19.00 часов в заведение играет восхитительная живая музыка: джаз, современный, итальянский, завораживающий рояль. Для желающих проявить и продемонстрировать свои музыкальные навыки с 22.00 часов работает караоке.

Телефон:
38 (044) 272-2169, (050) 872-1777

Адрес:
ул. Большая Житомирская, 40
E-mail:
turgenef@nasha-karta.ua


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Ресторани

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Ресторан "Тургенеф" на карті Києва


Ресторан "Тургенеф" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ресторан "Тургенеф"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Тургенеф", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тургенеф, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.