Цукерня "Ваниль" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Цукерня "Ваниль", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Цукерня "Ваниль", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Цукерня "Ваниль"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе

Цукерня "Ваниль"

Телефон:
38 (044) 234-0989

Адрес:
ул. Бассейная, 1/2

Метро поблизу:
Театральная
Крещатик
Площадь Льва Толстого
Дворец спорта

Рубрики:
Кафе, кав'ярні
Кондитерські

Додати компанію

Цукерня "Ваниль" на карті Києва

Коментарі користувачів: Цукерня "Ваниль"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Цукерня "Ваниль", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати цукерня, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ваниль, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.