Чайная "Чайный клуб" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Лыбидской

Якщо вас цікавить Чайная "Чайный клуб", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Чайная "Чайный клуб", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Чайная "Чайный клуб"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в чайной

Чайная "Чайный клуб"

Телефон:
38 (044) 451-4283

Адрес:
бул. Дружбы Народов, 7

Метро поблизу:
Лыбидская

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Чайная "Чайный клуб" на карті Києва


Чайная "Чайный клуб" на карті Києва


Коментарі користувачів: Чайная "Чайный клуб"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Чайная "Чайный клуб", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати чайная, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Чайный клуб, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.