Кинотеатр "Xliб club" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кінотеатри Києва на Контрактовой площади

Якщо вас цікавить Кинотеатр "Xliб club", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кінотеатри або географічно спростити відбір (наприклад: кінотеатри, м. ). А якщо вам є що сказати про Кинотеатр "Xliб club", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кінотеатри до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Кінотеатри в Києві » Кинотеатр "Xliб club"
Пошук:


Розваги

Кинотеатр "Xliб club"Киевский клуб XLIБ является воплощением клубного андеграунда украинской столицы. За это время “XLIБ” успел представить аудитории передовые музыкальные проекты со всего мира, тем самым радикально разнообразив клубную палитру Киева. XLIБ club расположен в историческом центре Киева – на Подоле.

Телефон:
38 (067) 538-8175

Адрес:
ул. Фрунзе, 12

Метро поблизу:
Контрактовая площадь

Рубрики:
Кінотеатри

Додати компанію

Кинотеатр "Xliб club" на карті Києва


Кинотеатр "Xliб club" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кинотеатр "Xliб club"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кинотеатр "Xliб club", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кинотеатр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Xliб club, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.