Городская библиотека Украины для детей - информация о заведении, контакты и отзывы посетителей, все на тему: Библиотеки Киева

Если вас интересует Городская библиотека Украины для детей, просмотрите полную информацию о заведении на этой странице. Также не забывайте, что все познается в сравнении. Вы можете просмотреть не только раздел Культура в Киеве, но и детализировать запрос, выбрав только Библиотеки. А если вам есть что сказать про Городская библиотека Украины для детей, напишите свой комментарий или проголосуйте через систему голосования, чтобы другим посетителям было проще выбрать Библиотеки по душе.

УКР РУС

Главная » Культура » Библиотеки в Киеве » Городская библиотека Украины для детей
Поиск:


Культура
Городская библиотека Украины для детей

Телефон:
38 (044) 442-6587

Адрес:
ул. Баумана, 60

Рубрики:
Библиотеки

Добавить компанию

Городская библиотека Украины для детей на карте Киева

Комментарии пользователей: Городская библиотека Украины для детейip: 37.53.112.#
Отзыв оставил: Ольга
19 февраля 2014 10:59 #

Очень хорошая библиотека. Помимо книг, в ней есть множество различных кружков, проводятся детские спектакли, утренники, различные праздники. Моим детям очень нравится туда ходить. Младшего сына водим на занятия к психологу, старшая девочка раньше ходила на рисование, но сейчас из-за загруженности в школе мы перестали посещать занятия.

  • +42
ip: 213.108.75.#
Отзыв оставил: Книжный магазин \"Читайка\"
08 февраля 2012 12:31 #

100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!

Сучасна талановита та неймовірно енергійна письменниця Міла Іванцова стала ініціатором доброчинної акції "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!" Життя дивна річ… І часто випадкові зустрічі та події приводять до зовсім невипадкових наслідків.
Ідея Міли Іванцової:
«Випадково життя звело мене з авторкою роману "Грішниця" Оленою Печорною, я писала до нього передмову. Ця молода жінка, живе в селі на Чернігівщині, має двох діток, за освітою педагог, працює в бібліотеці. І коли я дізналася, що вона виписує поштою собі нові книжки, читає сама і носить їх до бібліотеки, щоб хоч якось ознайомити читачів із сучасною літературою, подумалося, що саме тут і можна зробити добру справу на ділі, а не на словах, чом би й ні? Наразі я вирішила, краще зробити хоч одну невеличку, але реальну справу, ніж довго говорити, як було би добре зробити велику-превелику»

Ось про що я дізналася від Олени:
"Селище у нас досить чисельне і назву носить письменницьку - Михайло-Коцюбинське. Близько трьох тисяч населення. Школа є, і навіть не зовсім школа, бо вже гімназія. Отож читачі водяться :) А взагалі по району бібліотек більше пяти десятків, і книжковий фонд вважається єдиним. Це значить, що наявну книгу за бажанням може замовити кожен, її передадуть до рук читача, а потім знову повернуть до рідненького фонду. Звідси, усі читачі Чернігівського району будуть дуже вдячні, якщо Ваша задумка вдасться".

Міла Іванцова пропонує започаткувати рух: "100 КНИЖОК ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ!". І хай першою стане бібліотека села Михайло-Коцюбинського, а далі неодмінно виринуть інші, що потребують допомоги з міст, від авторів, видавців, від простих читачів, які неодмінно мають на полицях прочитані книжки, якими схочуть поділитися. "Чому 100?" - спитаєте ви? Ну, хоча би сто. Бо це вже на сто більше, ніж нічого! А як зберемо ще більше - то й чудово!
Отже чекаємо на книги для бібліотек:
• Книгарня «Читайка», станція метро Петрівка, Книжковий Ринок
• Пушкінська, 8-А, Книгарня

В книгарні «Читайка» діє постійна акція «Даруй радість – даруй книгу». Ми збираємо дитячі книжки та передаємо в різні установи, котрі потребують «книжкової допомоги». У 2011 році книги отримали бібліотека міта Біла Церква та Чигіринська загальноосвітня школа-інтернат.
http://www.chytayka.com.ua/publications/companynews/companynews_148.html
http://www.chytayka.com.ua/publications/companynews/companynews_143.html
Найближчим часом дитячі книжки отримають учні Шполянської спецшколи-інтернату.
Дякуємо всім добрим і небайдужим людям!

  • +55
ip: 109.86.34.#
Отзыв оставил: машка***8
03 сентября 2011 10:56 #

индекс номера 442 изменено на 400

  • +51

Добавить комментарий ↑ в начало
  

2009-2022 © Весь Киев на Link.ua
При использовании материалов портала Link.ua гиперссылка на сайт обязательна. Угода конфіденційності
Администрация портала может не разделять точку зрения авторов материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями и компаниями информацию.