Музей театрального искусства музыки и кино - информация о заведении, контакты и отзывы посетителей, все на тему: Музеи, выставки, галереи Киева на Арсенальной

Если вас интересует Музей театрального искусства музыки и кино, просмотрите полную информацию о заведении на этой странице. Также не забывайте, что все познается в сравнении. Вы можете просмотреть не только раздел Культура в Киеве, но и детализировать запрос, выбрав только Музеи, выставки, галереи или географически упростить отбор (например: Музеи, выставки, галереи, м. Арсенальная). А если вам есть что сказать про Музей театрального искусства музыки и кино, напишите свой комментарий или проголосуйте через систему голосования, чтобы другим посетителям было проще выбрать Музеи, выставки, галереи по душе.

УКР РУС

Главная » Культура » Музеи, выставки, галереи в Киеве » Музей театрального искусства музыки и кино
Поиск:


Культура
Музей театрального искусства музыки и киноИстория украинского театра от истоков до ХХ века. Фотографии, документы, костюмы, афиши. Раритетные экспонаты – вертепы XVII, XVIII, XIX вв. «Человек, который был театром» (посвящена Лесю Курбасу и его театру «Березиль»), «Борис Лятошинский» — творчество украинского композитора, «Живые струны Украины», уникальная коллекция народных инструментов.

Телефон:
38 (044) 280-5131, 280-1622

Адрес:
ул. И. Мазепы, 21, корп. 26

Ближайшее метро:
Арсенальная

Рубрики:
Музеи, выставки, галереи

Продажа картин современных художников на "Арт Онлайн Украина"

Крупнейшая онлайн галерея живописи предлагает купить картины от сотен современных авторов со всех ре...
Добавить компаниюМузей театрального искусства музыки и кино на карте Киева

Комментарии пользователей: Музей театрального искусства музыки и киноip: 93.127.55.#
Отзыв оставил: Любов
04 апреля 2010 23:47 #

31 березня в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбулось відкриття виставки «Пам'ять серця», присвяченої ювілею Національного Академічного драматичного театру ім. І.Франка у м. Києві.
Символічна назва «Пам'ять серця», за назвою славетної вистави театру, відображає основну ідею експозиції - представити найкращі вистави франківців, що були знаковими в історії театру, за участю провідних, уславлених акторів, твори, що стали пам'яттю серця мільйонів шанувальників і знавців театрального мистецтва.
Саме таким незабутнім спогадом, враженням на все життя для глядачів різних поколінь стали вистави «Украдене щастя» і «Король Лір», «Суєта» і «Весілля Фігаро», «Ярослав Мудрий» і «Антігона», «Тев'є-Тевель» і «Лісова пісня». До багатьох п'єс театр не раз звертався протягом свого життя, вистави за ними набувають рис програмних. Творчий доробок провідного колективу демонструють зокрема унікальні ескізи костюмів і декорацій видатних сценографів, які працювали на сцені театру - М. Драка, всесвітньо відомих новатора В. Меллера та художника-філософа Д. Лідера. Представників молодшої генерації А. Александровича-Дочевського, І. Білецького, С.Коштелянчука.
В експозиції представлені макети вистав, сценічні костюми, оригінальні фотографії з вистав, афіші, програми, запрошення, квитки, вітальні грамоти, особисті речі акторів - саме ці предметні експонати допоможуть зазирнути в глибини часу та відстежити історію народження і розвитку одного з перших національних театрів України у ХХ та ХХІ століттях.
Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошує відвідувачів пригадати легендарні спектаклі та улюблених акторів, які в них були зайняті, згадати видатних режисерів, які очолювали колектив франківців за багато років, обміркувати сьогодення театру та його подальший шлях.
Виставка «Пам'ять серця» триватиме три місяці(до кінця червня).
У цей час планується проведення зустрічей з акторами Національного театру ім. Івана Франка, вшанування пам'яті видатних франківців-ювілярів: Дмитра Алексідзе, Аркадія Гашинського, Поліни Куманченко, Миколи Яковченка.

  • +89

Добавить комментарий ↑ в начало
  

2009-2022 © Весь Киев на Link.ua
При использовании материалов портала Link.ua гиперссылка на сайт обязательна. Угода конфіденційності
Администрация портала может не разделять точку зрения авторов материалов и не несет ответственности за размещаемую пользователями и компаниями информацию.