Допоможемо вибрати
Гінекологічний кабінет "Светлана"

Гінекологічний кабінет "Світлана" працює в Києві з 1993 року. У наших висококваліфікованих фахівців величезний досвід роботи в гінекології, наданні професійної допомоги прекрасній статі.
Студія фітнесу і танцю Valeria's Secret

Студія Valeria's Secret - це стиль життя успішної, красивої, впевненої в собі жінки! Ставши членом нашого клубу Ви відкриєте для себе новий світ - світ свого власного Я! Бути щасливою людиною легко, якщо Ви точно знаєте чого Ви хочете, і ким хочете бути.
Косметичний кабінет Лілії Сокульської

Серед наданих мною програм, є як лікувальні, так і програми по догляду за шкірою обличчя і тіла. Використовувана косметика: KLAPP, Magiray, Martinex, Danne, Atache, Bernard Cassiere, яка найкращим чином підійде для того чи іншого типу шкіри і захворювання.

Останні новини
Ботокс для волос или глубокое восстановление
Ботокс для волос — это современный бьюти-препарат. Это процедура для волос, которую проводят в целях восстановления здоровых и красивых локонов. ...


Новинка комплекса! Полировка (шлифовка) волос
Хотите избавится от посеченных кончиков волос и при этом не потерять в общей длине? Тогда полировка волос для вас. Это техника подстригания волос, с использованием специальной насадки, которая позво...