Медицина в Києві: рінаше магія вважалася медициною; нині медицина вважається магією (Томас Сас)

Крім районних поліклінік, медицина в Києві представлена величезною кількістю приватних медустанов - медичних клінік, центрів пластичної хірургії та оздоровчих комплексів. Особливо багато в Києві представлено стоматологічних кабінетів, а також ветеринарних клінік. Якщо вам потрібна інформація про медицину або перелік аптек Києва, перегляньте розділ «Медицина в Києві», в якому зібрана інформація про всі медустанови столиці.

УКР РУС

Головна » Медицина в Києві
Пошук:


Медицина в КиєвіАптеки [69]
Аюрведа [19]
Лікарні та клініки [358]
Ветеринарія [145]
Ветаптеки [63]
Дитячі лікарні [20]
Курси для вагітних [18]
Медична техніка [58]
Нетрадиційна медицина [24]
Оптика, окуляри [52]
Стоматологія [360]
Психологічна допомога [89]


Клініка естетичної стоматології

Терапевтичний, ендодонтичний, ортопедичний, ортодонтичний, хірургічний прийом. У нас великий досвід в області реабілітацій ротової порожнини при повній або значної втрати зубів з використанням найсучасніших матеріалів.
Гінекологічний кабінет "Світлана"

Гінекологічний кабінет "Світлана" працює в Києві з 1993 року. У наших висококваліфікованих фахівців величезний досвід роботи в гінекології, наданні професійної допомоги прекрасній статі.

Медицина: статті та поради
Все про імплантацію зубів
Імплантація зубів - це спосіб установки штучного "кореня", виготовленого з титану, у верхню чи нижню щелепу. Імплантати застосовуються як ... детальніше →
Всі статті сфери медицини


Пошук компаній за алфавітом  

2009-2022 © Медицина в Києві на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.