Якщо ви живете або працюєте на Теремках 1,2 і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Картинг, перегляньте даний розділ.

Картинг – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Теремках 1,2. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Картинг на масиві Теремки 1,2, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Картинг на Теремках 1,2, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Теремки 1,2 » Картинг на масиві Теремки 1,2, відгуки відвідувачів
Пошук:


Теремки 1,2Картинг на Теремках
Жажда скорости
Картинг
Теремки 1,2
пр-т Академика Глушкова, 9
Картинг-центр «Жажда скорости» на Ледовом представляет уникальную гоночную трассу, не имеющую аналогов в Украине. При проектировании трассы были учтены особенности любительского картинга, адоптированы скоростные прямые и крутые повороты, а также приняты н...

Ingul-Kart
Картинг-центр
Теремки 1,2
ул. Академика Заболотного, 37
Прокатный картинг качественно нового, спортивного уровня. Трасса протяженностью 700 метров, разработанная профессиональными гонщиками. Новые карты Sodi-Kart мощностью 13 л.с.. Система хронометража SMS-TIMING. Детские карты, возможность пройти ...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.