Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Басейни, перегляньте даний розділ.

Басейни – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Басейни на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Басейни на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Басейни на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиБасейни на Липках
Аквафитнес
Занятия в бассейне
Липки
ул. Институтская, 18а
ул. Киквидзе, 36а
Нагрузка направлена на подтягивание проблемных мест женщин: бёдра, ягодицы, живот, руки (выше локтя). Занятия подходят для человека любого уровня подготовки и возраста, а также не умеющим плавать (используется специальное оборудование). Занятия провод...

Аква Лайф
Бассейн
Липки
ул. Институтская, 18а
Бассейн-клуб семейного типа "Аква-Лайф" представляет вашему вниманию аренду бассейна, индивидуальные тренировки с квалифицированными тренерами под наблюдением медиков. Косметология, массаж, гидромассаж, душ шарко, макияж для тела и многое другое....

 
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.