Якщо ви живете або працюєте на Липках і вам терміново потрібно отримати інформацію про компанію напряму Ремонт квартир, перегляньте даний розділ.

Ремонт квартир – досить популярний напрям для Києва. Такі заклади представлені практично в кожному районі Києва, в тому числі, і на Липках. Якщо зараз вам потрібно знайти інформацію про напрям: Ремонт квартир на масиві Липки, подивіться список компаній, представлений нижче. Кожен із закладів списку містить не тільки опис і контакти, а й доповнений відгуками інших відвідувачів. Таким чином, ви зможете не тільки знайти Ремонт квартир на Липках, а й вибрати кращі пропозиції, спираючись на думку інших людей.

УКР РУС

Головна » Липки » Ремонт квартир на масиві Липки, відгуки відвідувачів
Пошук:


ЛипкиРемонт квартир на ЛипкахСпонсор раздела
Вызов мастера на дом в Киеве и области
Быстро и качественно выполним бытовую работу — экономим время и деньги!

Вы можете нам звонить, если Вам нужен: сантехник; электрик; столяр; сборщик мебели.

Но это лишь часть тех услуг, которые мы предоставляем. На самом деле этот список можно продолжить, например: установка розеток, ламп, выключателей; монтаж унитаза, ванны, биде; установка дверей и пр.

ВЫЕЗД ПО КИЕВУ И ВСЕЙ ОБЛАСТИ!
(044) 227-70-21, (063) 037-84-55, (097) 946-60-45
dircom.com.ua

Строительно-ремонтная компания Липки
ул. Институтская, 16
Ремонт: - ремонт под ключ; - дизайн-проекты; - дизайнерский ремонт; - капитальный ремонт; - косметический ремонт; - ремонт в новостройке; - ремонт офиса; - ремонт торговых помещений. Строительство: - строительство под ключ; - кровельные работ...

 
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.