Кафе "На Дмитрівській" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: кафе, кав'ярні Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Кафе "На Дмитрівській", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки кафе, кав'ярні або географічно спростити відбір (наприклад: кафе, кав'ярні, м. ). А якщо вам є що сказати про Кафе "На Дмитрівській", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати кафе, кав'ярні до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Кафе, кав'ярні в Києві » Кафе "На Дмитрівській"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в кафе

Кафе "На Дмитрівській"Кафе "На Дмитрівській" - это уголок старого Киева в центре города.

Изящная ковка, цветы на окнах, старинные Киевские пейзажи, мягкий теплый свет, легкая ненавязчивая музыка, неповторимый пьянящий запах ароматных булочек и кофе – все это так и притягивает.

Сама атмосфера кафе располагает к неспешной беседе и приятному отдыху.

Приходите сами, приводите своих друзей и возлюбленных. Мы предлагаем Вам насладиться нашим кофе, попробовать наши нежнейшие пирожные и хрустящую выпечку, и конечно, не забыть про изысканные напитки и коктейли на любой вкус.

Приходите - мы ждем Вас!

Телефон:
38 (044) 484-4894

Адрес:
ул. Дмитриевская, 96-98
Сайт:
www.kontinent.ua/ru/o-kompanii-nashi-partnery/kafe-na-dmitrivskij.html

E-mail:
milinevskaya@kontinent.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Кафе, кав'ярні

Додати компанію

Кафе "На Дмитрівській" на карті Києва


Кафе "На Дмитрівській" на карті Києва


Коментарі користувачів: Кафе "На Дмитрівській"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кафе "На Дмитрівській", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати кафе, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії На Дмитрівській, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.