Ветеринарная аптека "КітПес" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Ветаптеки Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Ветеринарная аптека "КітПес", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Ветаптеки або географічно спростити відбір (наприклад: Ветаптеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Ветеринарная аптека "КітПес", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Ветаптеки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Ветаптеки в Києві » Ветеринарная аптека "КітПес"
Пошук:


Медицина
Link.ua рекомендует:
Работа в ветеринарной аптеке

Ветеринарная аптека "КітПес"Ветеринарная аптека "KiT+Пес" предлагает Вам широкий выбор ветеринарных препаратов и медикаментов, а так же специальных средст по уходу и содержанию животных:

  • Антгельминтные средства
  • Инсектоакарицидные средства
  • Шампуни и бальзамы
  • Витамины и витамино-минеральные подкормки
  • Средства гигиены и ухода за кожей и глазами
  • Лечебно-профилактические диеты и многое другое
Квалифицированные специалисты ветеринарной клиники "КітПес" ответят на все Ваши вопросы и помогут Вам подобрать необходимые препараты или медикаменты.
Часы работы: с 09:00 до 21:00, без выходных.

Телефон:
(044) 273-5492, (073) 273-5492, (096) 273-5492

Адреса:
пр-т Л. Курбаса, 17
E-mail:
malenvet@gmail.com


Метро поблизу:
Академгородок
Житомирская
Святошино

Рубрики:
ВетаптекиВетеринарная аптека "КітПес" на карті Києва


Ветеринарная аптека "КітПес" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ветеринарная аптека "КітПес"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ветеринарная аптека "КітПес", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Ветеринарная аптека, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії КітПес, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2016 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.