Ветеринарная аптека "Мален-Вет" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Ветаптеки Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Ветеринарная аптека "Мален-Вет", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Ветаптеки або географічно спростити відбір (наприклад: Ветаптеки, м. ). А якщо вам є що сказати про Ветеринарная аптека "Мален-Вет", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Ветаптеки до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Ветаптеки в Києві » Ветеринарная аптека "Мален-Вет"
Пошук:


Медицина

Ветеринарная аптека "Мален-Вет"Ветеринарная аптека "Мален-Вет" предлагает Вам широкий выбор ветеринарных препаратов и медикаментов, а так же специальных средст по уходу и содержанию животных:

  • Антгельминтные средства
  • Инсектоакарицидные средства
  • Шампуни и бальзамы
  • Витамины и витамино-минеральные подкормки
  • Средства гигиены и ухода за кожей и глазами
  • Лечебно-профилактические диеты и многое другое
Квалифицированные специалисты ветеринарной клиники "Мален-Вет" ответят на все Ваши вопросы и помогут Вам подобрать необходимые препараты или медикаменты.
Часы работы: с 09:00 до 21:00, без выходных.

Телефон:
(044) 273-5492, (073) 273-5492, (096) 273-5492

Адреса:
пр-т Л. Курбаса, 17
Сайт:
malen-vet.com

E-mail:
malenvet@gmail.com


Метро поблизу:
Академгородок
Житомирская
Святошино

Рубрики:
Ветаптеки

Ветеринарная аптека "Мален-Вет" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ветеринарная аптека "Мален-Вет"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ветеринарная аптека "Мален-Вет", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Ветеринарная аптека, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мален-Вет, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.