Массажный кабинет "Храм тела" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: масаж Києва на Золотых воротах

Якщо вас цікавить Массажный кабинет "Храм тела", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки масаж або географічно спростити відбір (наприклад: масаж, м. ). А якщо вам є що сказати про Массажный кабинет "Храм тела", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати масаж до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » Масаж в Києві » Массажный кабинет "Храм тела"
Пошук:


Краса

Массажный кабинет "Храм тела"В "Храме тела" Вы себя почувствуете комфортно и безопасно, а главное - снимите напряжение с тела и начнете его чувствовать по-новому. В нашем салоне к телу относятся по-особому, с индивидуальным подходом и вниманием к каждому посетителю.

Мастера владеют многими техниками массажа, но в зависимости от того, какого результата Вы хотите достигнуть, мастер выберет необходимую технику, прислушиваясь к Вашему и своему телу.

Телефон:
(067) 113-1845

Адрес:
ул. Рейтарская, 15
E-mail:
liontan@mail.ru


Метро поблизу:
Золотые ворота

Рубрики:
Масаж

Студия массажа Валерия Туракулова "Здорово"

Студия массажа Валерия Туракулова "Здорово" предлагает своим клиентам услуги профессионального масса...
Салон красоты "Сеньора"

Наш салон красоты предлагает Вам большой перечень услуг. Дипломированные мастера маникюра и педи...
Мастер Массажа

МАССАЖ С ВЫЕЗДОМ НА ДОМ и в салоне. Врач-физиотерапевт, специалист по массажу Сыроватко Сергей Фи...
Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка"

Оздоровительно-эстетический комплекс "Кияночка" приглашает истинных ценителей здорового образа жизни...
Додати компанію


Філії Храм тела (Массажный кабинет):

Адреса: ул. Институтская, 16

Станції метро поблизу:
КрещатикМассажный кабинет "Храм тела" на карті Києва


Массажный кабинет "Храм тела" на карті Києва


Коментарі користувачів: Массажный кабинет "Храм тела"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Массажный кабинет "Храм тела", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати массажный кабинет, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Храм тела, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.