Танцевально-спортивная студия "Brilliant" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Осокорках

Якщо вас цікавить Танцевально-спортивная студия "Brilliant", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Танцевально-спортивная студия "Brilliant", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Танцевально-спортивная студия "Brilliant"
Пошук:


Спорт
Танцевально-спортивная студия "Brilliant"Детская специализированная танцевально-спортивная студия "Brilliant" основана в 2008 году.

Главным отличием которой является то, что все тренеры студии - высококвалифицированные специалисты, имеют высшее хореографическое и педагогическое образование, постоянную танцевальную практику и большой опыт работы с детьми.

Студия работает по единой эксклюзивной авторской программе, которая утверждена и рекомендована для использования Министерством Образования и Науки Украины.

По программе студии занимаются внешкольные учреждения Украины

Телефон:
(044) 360-2780, (097) 225-1494, (095) 613-6000

Адрес:
ул. Княжий затон, 21
Сайт:
www.brilliant-studio.kiev.ua

E-mail:
brilliantgroup@ukr.net


Метро поблизу:
Осокорки

Рубрики:
Школи танців
Дитячий розвиток

Первая профессиональная cтудия танца на пилоне "Freelady"

Студия танцев Freelady – основоположник пилонных направлений в Киеве, организатор мероприятий, и пер...
Сеть студий фитнеса и танцев "Glamshape"

Фитнес, доступный каждому. Хотите всегда иметь подтянутую фигуру, стройные ножки и прекрасное сам...
Профессиональная школа танцев для детей "Эдванс"

Профессиональная школа танцев для детей Эдванс приглашает на новый танцевальный сезон детей от 4х ле...
Студия танцев "Big Jump Dance Club"

Big Jump Dance Club приглашает всех желающих взрослых и детей на свои увлекательные танцевальные зан...
Додати компанію

Танцевально-спортивная студия "Brilliant" на карті Києва


Танцевально-спортивная студия "Brilliant" на карті Києва


Коментарі користувачів: Танцевально-спортивная студия "Brilliant"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Танцевально-спортивная студия "Brilliant", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати танцевально-спортивная студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Brilliant, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.