Танцевально-спортивная студия "Brilliant" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: школи танців Києва на Осокорках

Якщо вас цікавить Танцевально-спортивная студия "Brilliant", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки школи танців або географічно спростити відбір (наприклад: школи танців, м. ). А якщо вам є що сказати про Танцевально-спортивная студия "Brilliant", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати школи танців до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Школи танців в Києві » Танцевально-спортивная студия "Brilliant"
Пошук:


Спорт
Танцевально-спортивная студия "Brilliant"Детская специализированная танцевально-спортивная студия "Brilliant" основана в 2008 году.

Главным отличием которой является то, что все тренеры студии - высококвалифицированные специалисты, имеют высшее хореографическое и педагогическое образование, постоянную танцевальную практику и большой опыт работы с детьми.

Студия работает по единой эксклюзивной авторской программе, которая утверждена и рекомендована для использования Министерством Образования и Науки Украины.

По программе студии занимаются внешкольные учреждения Украины

Телефон:
(044) 360-2780, (097) 225-1494, (095) 613-6000

Адрес:
ул. Княжий затон, 21
Сайт:
www.brilliant-studio.kiev.ua

E-mail:
brilliantgroup@ukr.net


Метро поблизу:
Осокорки

Рубрики:
Школи танців
Дитячий розвиток

Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Клуб Танцевального Спорта "Лион"

Клуб, входящий в состав Национальной Всеукраинской Федерации Танцевального Спорта (member of World D...
Киевская школа балета "TODES"

В раннем возрасте крайне важно самовыражение, физический и духовный рост. Для детей танец - это прек...
Додати компанію

Танцевально-спортивная студия "Brilliant" на карті Києва


Танцевально-спортивная студия "Brilliant" на карті Києва


Коментарі користувачів: Танцевально-спортивная студия "Brilliant"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Танцевально-спортивная студия "Brilliant", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати танцевально-спортивная студия, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Brilliant, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.