Спорт в Києві: бажаєте бути у формі? відвідайте танцювальні школи та клуби, фітнес-центр, басейн або заняття шейпінгом, щоб завжди бути у формі

Хочете навчитися танцювати, але не знаєте, де є найближча танцювальна школа? Розділ «Спорт в Києві» допоможе зорієнтуватися! Тут зібрана інформація про всі фітнес-центри Києва, секції бойового мистецтва, гуртки шейпінгу і аеробіки, а також повний список діючих басейнів Києва. Шукати інформацію про спортивні заклади міста можна за списком, за допомогою формою розширеного пошуку або по алфавітному покажчику.

УКР РУС

Головна » Спорт в Києві
Пошук:


Спорт в КиєвіБасейни [58]
Йога [200]
Бойове мистецтво [206]
Тренажерні зали [151]
Фітнес-клуби [241]
Шейпінг, аеробіка [193]
Школи танців [477]


Допоможемо вибрати
Студія фітнесу і танцю Valeria's Secret

Студія Valeria's Secret - це стиль життя успішної, красивої, впевненої в собі жінки! Ставши членом нашого клубу Ви відкриєте для себе новий світ - світ свого власного Я! Бути щасливою людиною легко, якщо Ви точно знаєте чого Ви хочете, і ким хочете бути.
Клініка естетичної стоматології

Терапевтичний, ендодонтичний, ортопедичний, ортодонтичний, хірургічний прийом. У нас великий досвід в області реабілітацій ротової порожнини при повній або значної втрати зубів з використанням найсучасніших матеріалів.
Косметичний кабінет Лілії Сокульської

Серед наданих мною програм, є як лікувальні, так і програми по догляду за шкірою обличчя і тіла. Використовувана косметика: KLAPP, Magiray, Martinex, Danne, Atache, Bernard Cassiere, яка найкращим чином підійде для того чи іншого типу шкіри і захворювання.


Пошук компаній за алфавітом  

2009-2022 © Спорт в Києві на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.