Стоматологическая клиника "Дарина-М" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: стоматологія Києва на Академгородке

Якщо вас цікавить Стоматологическая клиника "Дарина-М", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки стоматологія або географічно спростити відбір (наприклад: стоматологія, м. ). А якщо вам є що сказати про Стоматологическая клиника "Дарина-М", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати стоматологія до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Стоматологія в Києві » Стоматологическая клиника "Дарина-М"
Пошук:


Медицина

Стоматологическая клиника "Дарина-М""Дарина-М" работает в области стоматологии Киева более 10 лет. За это время сложился дружный и профессиональный коллектив.

У нас работает профессиональный ортодонт и детский врач, который найдет подход к каждому ребенку!

Использование новейших технологий в области стоматологии, а также самых современных материалов гарантирует постоянно высокое качество лечения.

Акция!

Скидка на качественные, немецкие импланты - 30%! 10 000 грн теперь 7 000 грн. При количестве более 3 имплантов предоставляется дополнительная скидка от производителя.

В клинике работает отличный ортодонт который поможет любому ребёнку или взрослому обрести красивую улыбку и сформировать правильный прикус. Вам не прийдется ожидать приема неделями, ортодонт работает ежедневно!!! Записывайтесь на консультацию! Стоимость брекет системы от 3900, съемные аппараты (пластины) от 1800. Ждём вас!!!

Список услуг:
 • пломбирование;
 • лечение пульпита;
 • металлокерамические коронки;
 • вкладки;
 • бюгельные протезы;
 • лечение периодонтита;
 • реставрация;
 • полные съемные протезы;
 • снятие зубного налета;
 • эндодонтия;
 • частично-съемные протезы;
 • снятие зубного камня.


Всесторонне оценим и примем наилучшее решение в кратчайшие сроки, благодаря комплексному подходу специалистов разного профиля.

Посетив нашу клинику, вы почувствуете теплую, домашнюю атмосферу и внимательную заботу.

Уделим внимание профилактике стоматологических заболеваний, подберем индивидуально средства гигиены полости рта. Досконально изучим причины возникших проблем и устраним их."Дарина-М" - это все виды стоматологических услуг по доступным ценам!

Телефон:
(044) 274-9070, (066) 686-0268

Адреса:
ул. Зодчих, 18а (параллельно окружной), р-н рынка "Днепр"
E-mail:
leyvin@ukr.net


Метро поблизу:
Академгородок
Житомирская
Святошино

Рубрики:
СтоматологіяСтоматологическая клиника "Дарина-М" на карті Києва


Стоматологическая клиника "Дарина-М" на карті Києва


Коментарі користувачів: Стоматологическая клиника "Дарина-М"ip: 91.211.122.#
Відгук залишив: Микола
05 березня 2019 14:29 #

Йшов по рекомендації товариша і не пожалів. Все на вищому рівні - оглянули, проконсультували, лікуємось) З приводу ціни - тут у кожного своє розуміння дорого чи дешево. Для мене ціна нормальна. Головне, що все якісноі безболісно.

 • 0
ip: 212.80.52.#
Відгук залишив: Анжела
05 грудня 2014 13:09 #

Дуже сподобалося лікуватися в клініці "Дарина-М"!!! Індивідуальний підхід до кожного та помірні ціни приємно мене здивували!!! Всім хто хоче якісне лікування рекомендую!!!

 • +47

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.