Международный перевозчик "PurpleTriton" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Вантажні перевезення Києва на Нивках

Якщо вас цікавить Международный перевозчик "PurpleTriton", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Вантажні перевезення або географічно спростити відбір (наприклад: Вантажні перевезення, м. ). А якщо вам є що сказати про Международный перевозчик "PurpleTriton", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Вантажні перевезення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Вантажні перевезення в Києві » Международный перевозчик "PurpleTriton"
Пошук:


Транспорт
Международный перевозчик "PurpleTriton"Компания PurpleTriton LLC основана в далеком 2008 году.

Главный офис компании находится в США, а так же представительства нашей компании есть во всех странах Европы, в России, Украине, Китае.

Интернациональная экспресс доставка, работа с таможней, оформление и растаможка грузов, это основные виды деятельности нашей компании.

По вашему запросу, заготовим товары, оформим все документы необходимые для пересечения границы и вышлем ваш товар, на указанные Вами адреса.

Более пяти лет, наша компания из-за дня в день, обрабатывает ваши заказы.

Основным приоритетом для нас является качественное обслуживание наших клиентов, мы всегда стараемся, чтобы наш клиент остался доволен оказанными нами от нас услугами.

Телефон:
(044) 478-4147

Адрес:
ул. Стеценко, 19/85
E-mail:
nikol.f@list.ru


Метро поблизу:
Нивки
Сырец

Рубрики:
Вантажні перевезення

Компания "Лимузин Такси"

Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...
Такси "Kiev Mafia"

"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Додати компанію

Международный перевозчик "PurpleTriton" на карті Києва


Международный перевозчик "PurpleTriton" на карті Києва


Коментарі користувачів: Международный перевозчик "PurpleTriton"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Международный перевозчик "PurpleTriton", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати международный перевозчик, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії PurpleTriton, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.