Женский фитнес клуб "FitCurves" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фітнес-клуби Києва на Печерской

Якщо вас цікавить Женский фитнес клуб "FitCurves", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фітнес-клуби або географічно спростити відбір (наприклад: фітнес-клуби, м. ). А якщо вам є що сказати про Женский фитнес клуб "FitCurves", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фітнес-клуби до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Фітнес-клуби в Києві » Женский фитнес клуб "FitCurves"
Пошук:


Спорт

Женский фитнес клуб "FitCurves"Программа разработана специально для женщин. Включает 30-ти минутный комплекс и gрограмму похудения.

Доступная цена + В стоимость программы входят ежедневные услуги фитнес инструктора, ежемесячные взвешивания на аппарате медицинской фирмы "OMRON", анализ динамики изменений и рекомендации по улучшению результата.

Телефон:
(044) 254-3984

Адрес:
Кловский спуск, 18
Сайт:
www.fitcurves.org

E-mail:
vishenkak@gmail.com


Метро поблизу:
Печерская
Кловская
Арсенальная

Рубрики:
Фітнес-клуби

Фитнес клуб "Steel Gym"

Готовы к изменениям в жизни? Тренажерный зал "Steel Gym" с професиональным тренерским составом пр...
Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Сеть студий фитнеса и танцев "Glamshape"

Фитнес, доступный каждому. Хотите всегда иметь подтянутую фигуру, стройные ножки и прекрасное самоч...
Фитнес клуб "Sport Star"

Посетив фитнес клуб "Sport Star" Вы будете иметь возможность не только усовершенствовать свое тело, ...
Додати компанію

Женский фитнес клуб "FitCurves" на карті Києва

Коментарі користувачів: Женский фитнес клуб "FitCurves"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Женский фитнес клуб "FitCurves", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати женский фитнес клуб, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії FitCurves, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.