Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автошколи Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автошколи або географічно спростити відбір (наприклад: автошколи, м. ). А якщо вам є що сказати про Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автошколи до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Автошколи в Києві » Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс"
Пошук:


Навчання

Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс"Автошкола Коммунальной организации "Киевмедспецтранс" работает c января 2015 года и за это время подготовила более полутора сотен водителей различных категорий.

В нашей автошколе работают высококвалифицированные преподаватели теоретического курса (по правилам и безопасности дорожного движения, устройству и эксплуатации автомобилей, оказанию первой медицинской помощи), а также опытные инструкторы практического вождения с большим стажем работы. В распоряжении автошколы образцовая учебно-материальная база, которая максимально полно соответствует всем лицензионным требованиям.

Наша автошкола проводит подготовку и переподготовку водителей автомобилей категорий "В", "С1", "С", "D1", "D", "ВЕ", "СЕ". Занятия проводятся в оборудованных классах.

Первоначальные навыки вождения слушатели автошколы получают на собственном сертифицированном автодроме. Кроме того, лица, уже имеющие удостоверение водителя, могут пройти в автошколе 20-часовые курсы обучения практическому вождению (с выдачей справки установленного образца) для открытия соответствующих низших категорий.

Телефон:
(044) 489-0532, 483-7594, 353-9114

Адрес:
ул. Дегтяревская, 25
Сайт:
www.medauto.com.ua


Метро поблизу:
Шулявская
Политехнический институт

Рубрики:
Автошколи

Автошкола ДОСААФ

Автошкола ДОСААФ - первая Государственная автошкола Украины. В этом году нам исполнилось 40 лет и...
Сеть автошкол "Автошколы Столицы"

"Автошколы столицы" - это профессиональные инструкторы и преподаватели, гибкий график обучения, выбо...
Автошкола "Киев"

Одна из лучших автошкол в Киеве, которая обладает собственным автопарком современных автомобилей. Вс...
Автошкола "Навигатор"

Больше десятилетия назад на рынок автошкол пришел «Навигатор» - молодая команда амбициозных, полных ...
Додати компанію

Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс" на карті Києва


Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс" на карті Києва


Коментарі користувачів: Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Автошкола коммунальной организации "Киевмедспецтранс", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати автошкола коммунальной организации, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Киевмедспецтранс, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.