Гриль-ресторан "Sam's Steak House" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Гриль-ресторан "Sam's Steak House", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Гриль-ресторан "Sam's Steak House", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Гриль-ресторан "Sam's Steak House"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Гриль-ресторан "Sam's Steak House"Гриль-ресторан "Sam's Steak House" уютный и домашний: светлое кленовое дерево и фарфоровая посуда на полочках, симпатичные занавески и подушечки, винная коллекция за стеклом и гриль в зале.

На ваших глазах приготовят и подадут восхитительной прожарки стейк, а официант порекомендует выбрать один из 4-х соусов, а также «правильное» вино к мясу. Винная карта ресторана составлена квалифицированным сомелье специально для «мясного» меню и включает вина со всех уголков света. Наиболее популярным здесь остается «Sam’s» - вино, идеально сочетающееся со стейками.

Телефон:
38 (044) 287-2000

Адрес:
ул. Жилянская, 37

Метро поблизу:
Олимпийская

Рубрики:
Ресторани

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Додати компанію

Гриль-ресторан "Sam's Steak House" на карті Києва


Гриль-ресторан "Sam's Steak House" на карті Києва


Коментарі користувачів: Гриль-ресторан "Sam's Steak House"ip: 95.132.208.#
Відгук залишив: Masha
25 липня 2011 00:01 #

Любимый ресторан моего мужа! безумно вкусное мясо, а салат Цезарь, наверное, лучший в Киеве. Спасибо Вам за продажу сырого мяса для пикника, для нас это очень удобно!

  • +89

Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.