Туристическая компания "Тревел Гарант" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: турагенції Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Туристическая компания "Тревел Гарант", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки турагенції або географічно спростити відбір (наприклад: турагенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Туристическая компания "Тревел Гарант", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати турагенції до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Турагенції в Києві » Туристическая компания "Тревел Гарант"
Пошук:


Туризм
Link.ua рекомендует:
Работа в туристической компании

Туристическая компания "Тревел Гарант"визы – авиабилеты – все виды туризма – отели – страхование – переводы – заграничные паспорта – бизнес туризм

Компания "Тревел Гарант" предлагает квалифицированное содействие в:
  • оформлении виз всех типов на разные сроки пребывания во все страны мира;
  • подготовке и организации индивидуальных и корпоративных бизнес/тур поездок;
  • записи на подачу документов для загранпаспортов и детских проездных документов;
  • оформлении и регистрации приглашений для нерезидентов Украины;
  • легализации и апостилю документов;
  • осуществлении переводов документов и текстов на все языки любой сложности;
  • оформлении страховых полисов и Грин Карт;
  • бронировании отелей и авиаперелетов;
  • подборе и бронировании туров в любой уголок земного шара.
Многолетний опыт работы в туристической сфере дает возможность оказывать услуги в минимальные сроки и на приемлемых условиях. Наши сотрудники проконсультируют по всем актуальным вопросам: необходимым документам, специфике оформления, правильности организации процесса для получения позитивного результата.

Почему мы?

Сотрудники нашей компании с 2008 года в сфере оформления виз, регистрации иностранцев и приглашений на территории Украины, а также помогают в получении заграничных и детских паспортов, предлагают выгодные условия страхования здоровья, жизни, движимого и недвижимого имущества, а также множество других услуг, связанных с поездками резидентов и нерезидентов Украины. Для нас нет ничего не возможного. Мы стараемся решить любой вопрос, даже, казалось бы, безвыходный.
Телефон:
(067) 317-2239, (050) 657-7899

Адреса:
ул. Мельникова, 12
Сайт:
www.travelgarant.com.ua

E-mail:
tg@travelgarant.com.ua


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
Турагенції
Авіабілети
Оформлення віз
Оформлення закордонного паспортуТуристическая компания "Тревел Гарант" на карті Києва


Туристическая компания "Тревел Гарант" на карті Києва


Коментарі користувачів: Туристическая компания "Тревел Гарант"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Туристическая компания "Тревел Гарант", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати туристическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Тревел Гарант, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.