Клиника "Smart Medical Center" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: лікарні та клініки Києва на Минской

Якщо вас цікавить Клиника "Smart Medical Center", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки лікарні та клініки або географічно спростити відбір (наприклад: лікарні та клініки, м. ). А якщо вам є що сказати про Клиника "Smart Medical Center", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати лікарні та клініки до душі.

УКР РУС

Кліника в Києві
Головна » Медицина » Лікарні та клініки в Києві » Клиника "Smart Medical Center"
Пошук:


Медицина

Клиника "Smart Medical Center"Smart Medical Center - це приватна клініка на Оболоні (100 метрів від станції метро "Мінська").

Працює за 38 напрямами для дорослих та дітей. В медцентрі сучасне нове обладнання (Німеччина, Південна Корея, Чехія, Фінляндія, Італія, Україна).

Записи ведуться на конкретний час та день, тому до лікаря ви попадаєте без черги. Працюємо 7 днів на тиждень ПН-СБ з 08:00 до 20:00 та НД з 09:00 до 15:00.Відзначають клієнти високий рівень кваліфікації команди та досвідченість лікарів. Частина має науковий ступінь та вчене звання.

Зручний комплексний підхід, клініка має повний комплекс медичних послуг в одному центрі. Є денний стаціонар.

Smart Medical Center — це потужна команда з 53 лікарів.
  • 13 отримали науковий ступінь доктора чи кандидата медичних наук,
  • 4 — вчене звання професора чи доцента,
  • 28 фахівців мають вищу кваліфікаційну категорію.
  • 912 років лікарського стажу на всіх (19 у середньому)
  • 1386 наукових публікацій.
Адміністратори, медичні сестри, маркетологи, бухгалтери, юристи, IT-фахівці — усі докладають зусиль для надання якісної медичної допомоги у комфортних умовах.

Телефон:
(044) 490-2503, (067) 127-0303

Адреса:
ул. Маршала Тимошенко, 19
Сайт:
www.smartclinic.kiev.ua

E-mail:
info@smartclinic.kiev.ua


Метро поблизу:
Минская

Рубрики:
Лікарні та клініки

Клиника "Smart Medical Center" на карті Києва

Коментарі користувачів: Клиника "Smart Medical Center"ip: 82.193.106.#
Відгук залишив: Sara Connor
13 грудня 2018 11:16 #

Очень рада, что волею судьбы попала именно к Абрамчук Елене. Долгое время борюсь с угревой сыпью. Уже после первой чистки и правильно подобранного ухода спустя 2 недели результат меня очееень радует. С нетерпением жду второй закрепляющей чисточки. И что не мало важно Елена не только замечательный специалист, но и очень приятный человек.

  • -1
ip: 138.68.137.#
Відгук залишив: Kira
12 грудня 2018 16:41 #

Вдячні лікарю Фоміній Ользі Олексіївна за професійну ,кваліфіковану консультацію. На прийомі у лікаря отримали відповіді на всі запитання, оглянувши дитину Ольга Олексіївна поставила діагноз, заспокоїла ( що дуже важливо для мами), призначила лікування. Крім того на слідуючий день передзвонила , прокоментувала аналізи і поцікавилася самопочуттям дитини. Після багатьох спроб знайти гарного педіатра для своєї дитини я нарешті знайшла його. Дякую, Ольга Олексіївна!

  • +1
ip: 109.86.62.#
Відгук залишив: юа
21 травня 2018 11:32 #

Клиника новая, поэтому считаю нужным поделиться отзывом...

Не буду углубляться в детали своих диагнозов, но суть в том, что вечером почувствовала боли, а врач, к которому обычно хожу свободен был только через 5 дней. Решила сходить в ближайшую клинику на осмотр, понять ждет ли это 5 дней или что-то срочное
И тут началось. Врач убедил сделать анализ крови и узи ( под предлогом, что анализы будут готовы уже к вечеру)

Медсестра, которая брала кровь умудрилась оставить гематому (!) Что бы вы понимали, у меня вены - мечта медсестры, очень хорошо видны. В жизни никаких проблем не было и тут такое

Узистка ( тоже врач гинеколог) начала мне читать морали когда мне рожать ( при том что проблема не была с этим связана никак вообще. На приеме принимает личные звонки телефонные и даже не выходит что бы поговорить, делает это при мне

Гематому на руке мне предложили лечить тоже за свой счет. Ни извинений ни обьяснений как это могло произойти мне так и не дали  • -1

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.