Аюрведа на Link.ua: Аюрведа — не лише медична, а й філософська система, в основі якої лежать шад-даршана, шість філософій Астіка

Крім районних поліклінік на Кловській, медицина в Києві представлена величезною кількістю приватних медустанов. Це і медичні клініки, і центри пластичної хірургії, і аптеки Києва, і оздоровчі комплекси. Особливо багато в Києві представлено стоматологічних кабінетів, а також ветеринарних клінік. Також є мережі аптек міста. Якщо вам потрібна інформація на тему: аюрведа, перегляньте розділ «Аюрведа на Кловській в Києві», в якому зібрана інформація про всі медустанови району.

УКР РУС

Головна » Медицина в Києві » Аюрведа на м. Кловська
Пошук:


МедицинаАюрведа за станціями метро:
Вокзальна (2)
Дарниця (1)
Палац Спорту (2)
Дружби народів (1)
Кловська (1)
Контрактова площа (1)
Лук'янівська (1)
Мінська (1)
Осокорки (1)
Печерська (1)
Площа Льва Толстого (3)
Позняки (3)
Політехнічний інститут (2)
Тараса Шевченка (1)
Театральна (2)
Університет (1)
Харківська (3)
Чернігівська (1)
Аюрведа на Кловській в КиєвіСпонсор раздела
Аюрведическая клиника 192
В Центре Аюрведы и ПанчаКармы можно получить консультации врача Аюрведы, а также пройти аюрведические процедуры, в том числе ПанчаКарму.
  • Аюрведические методы лечения
  • Современная медицина
  • Ведические технологии развития сознания Махариши
Диагностику выполняют дипломированные доктора, а процедуры проводят опытные специалисты - техники ПанчаКармы. Больше информации о наших услугах, ценах и акциях смотрите на сайте.
www.ayurveda192.com.ua

Аюрведа
Салон эстетического массажа
ул. И. Марьяненко, 11/12 Аюрведа - это древнейшая индийская система знаний сохранения и восстановления здоровья. Забудьте о проблемах, снимите стресс, избавьтесь от переутомления, восстановите душевные и физические силы, воспользуйтесь услугами нашего салона...

1


Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2018 © Аюрведа Київ
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.