Агентство "Домашний персонал" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Кадрові та рекрутингові агенції Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Агентство "Домашний персонал", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Кадрові та рекрутингові агенції або географічно спростити відбір (наприклад: Кадрові та рекрутингові агенції, м. ). А якщо вам є що сказати про Агентство "Домашний персонал", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Кадрові та рекрутингові агенції до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Кадрові та рекрутингові агенції в Києві » Агентство "Домашний персонал"
Пошук:


Працевлаштування
Агентство "Домашний персонал"Услуги агентства:
- подбор домашнего персонала в Украине и за границу;
- поиск редких специалистов;
- обучение домашнего персонала, проведение семинаров;
- оценка и тестирование персонала;
- консультации по подбору домашнего персонала.

Телефон:
(067) 335-5979, (093) 290-1228

Адрес:
ул. Софиевская, 17
Сайт:
www.staff-kiev.com

E-mail:
staffkiev@ukr.net


Метро поблизу:
Майдан Незалежности

Рубрики:
Кадрові та рекрутингові агенції
Працевлаштування за кордоном

Додати компанію

Агентство "Домашний персонал" на карті Києва

Коментарі користувачів: Агентство "Домашний персонал"Відгук залишив: Ирина
28 липня 2017 00:19 #

Заключили контракт с этим агенством на услуги няни. Няню нам выбрали хорошую. Но постобслуживания- никакого. Все, что вы оплатили за сопровождение- туфта! Я за 2 месяца позвонила и предупредила в какие даты наша няня уходит в отпуск, потом через месяц. Ирина, директор агенства, сказала мне, что я зря так заранее волнуюсь и что меня наберут в 20-х числах. 27 числа я стала набирать сама. Она сказала, что перезвонит и перестала отвечать на звонки с моего телефона. Я перезвонила с телефона мужа- и Ирина мне ответила, что она занята работой! и что контракт мой закончился пару дней назад, так что они из очень дружеского расположения нам поищут кого-нибудь. Факт такой: мне пришлось на время отпуска няни заморозить рабочий проект. Моя семья понесла финансовые потери. Ирина не выслушала меня, ничего не уточняя прислала ссылки на видео людей в 12 часов ночи за день ухода нашей няни в отпуск. Все время разговаривала со мной как с отработанным материалом (неуважительно, не интересуясь реальными потребностями клиента). Вот такой сервис. Думайте сами.

  • +8
ip: 178.94.172.#
Відгук залишив: тамара
20 березня 2017 12:10 #

домашний персонал-это аферисты.берут плату за регистрацию 100 гривень,а работу не предлагают.а потом врут, что предлагали,а я отказалась.это потому их "агенство" закрыто на три замка с улицы.ну надеюсь что им "аукнуться" наши 100 грн.

  • +7

Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.