Таможенно-брокерская компания "SCS" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Митне оформлення Києва

Якщо вас цікавить Таможенно-брокерская компания "SCS", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Митне оформлення. А якщо вам є що сказати про Таможенно-брокерская компания "SCS", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Митне оформлення до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Митне оформлення в Києві » Таможенно-брокерская компания "SCS"
Пошук:


Транспорт
Таможенно-брокерская компания "SCS"Наша компания оказывает полный комплекс таможенных услуг в Киеве и Киевской области от регистрации вашего предприятия или частного предпринимателя как субъекта внешнеэкономической деятельности в таможне до полной таможенной очистки для импорта или экспорта, а так же получение все возможных разрешений Государственных органов необходимых для таможенного оформления.

Наши услуги:
- аккредитация в таможне;
- составление документов;
- оформление в таможне;
- прохождение контрольных служб, получение сертификатов, справок;
- консультации по ВЭД и дополнительные услуги.

Телефон:
(044) 561-7575

Факс:
(044) 561-7575

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.scs-broker.com.ua

E-mail:
info@scs-broker.com.ua


Рубрики:
Митне оформлення

Додати компанію


Коментарі користувачів: Таможенно-брокерская компания "SCS"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Таможенно-брокерская компания "SCS", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Таможенно-брокерская компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SCS, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.