Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Магазини парфумів, косметики Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Магазини парфумів, косметики або географічно спростити відбір (наприклад: Магазини парфумів, косметики, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Магазини парфумів, косметики до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Магазини парфумів, косметики в Києві » Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa"Продажа материалов для салонов красоты (шеллак, гель-лаки, лаки, гели, венилюкс, лампы уф, крема, лосьоны, пилки, бафы и многое другое).

Телефон:
(068) 719-5991, (099) 025-5948, (093) 543-6792

Адрес:
ул. Межигорская, 82а, оф. 422
Сайт:
www.shalenakrasa.com.ua

E-mail:
shalenakrasa.com.ua@ukr.net


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Магазини парфумів, косметики

Салон красоты "Линда"

Салон Линда всегда для Вас! Каждый найдет у нас свою услугу! Наш приоритет - гарантированное каче...
Интернет магазин косметики "Kisa.ua"

Выглядеть Молодо и Красиво очень Просто! Достаточно использовать профессиональные средства для ухода...
Додати компанію

Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa" на карті Києва

Коментарі користувачів: Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-магазин материалов для салонов красоты "Shalenakrasa", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Интернет-магазин материалов для салонов красоты, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Shalenakrasa, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.