Транспортная компания "ЭкстраЭконом"

Услуги компании:
- перевозим квартиры;
- перевозим офисы;
- грузовое такси;
- вывоз мусора;
- услуги грузчиков.

Наш диспетчер по грузоперевозкам примет Ваш звонок в любое время суток.

Телефон:
(044) 332-7025, (044) 568-0317, (095) 536-0752, (063) 568-0317, (067) 442-2050

Адреса:
г. Киев
Сайт:
www.exstraeconom.kiev.ua

E-mail:
wit89@ukr.net

Такси "Kiev Mafia"
"Kiev Mafia", работающее на рынке пассажирских транспортных перевозок предлагает вам широкий спектр ...
Компания "Лимузин Такси"
Служба "Лимузин такси" ориентирована на долгосрочное сотрудничество с клиентами. Поэтому мы забо...

Коментарі користувачів: Транспортная компания "ЭкстраЭконом"

Відгук від: Марина
01 грудня 2023 12:45 #
Я зверталася сюди, щоб допомогли перевезти речі з однієї квартири на іншу. Дуже сподобалося, що вантажники приїхали вчасно, все оперативно і якісно завантажили, доставили без пошкоджень. Підсумкова вартість за послуги вийшла не велика, але мені нема з чим порівняти. За необхідності буду звертатися сюди ще, всім раджу!
 • 0
Відгук від: Міла
28 листопада 2023 11:44 #
Замовляла Газель із Бучі до Києва для доставки готової продукції. Швидко все дуже, машина без затримок, вантаж цілий. Безумовно буду звертатися та рекомендую всім хто цінує швидкість виконання та якість!
 • 0
Відгук від: Аліна
24 листопада 2023 10:54 #
Користувалась послугами вантажного таксі Екстраеконом. Перевозили речи з дачі. Приїхав водій, все допоміг занести в машину. В машині чисто, було місце для мене і доньки. Все швидко довезли, всім задоволені. Ціна була таж сама, як домовилась по телефону. Дуже вам вдячна за послугу.
 • +1
Відгук від: Гонта
20 листопада 2023 12:00 #
Це супер команда! Чуйні, допоможуть в будь-який момент. Зробили все якісно, без нервів і траблів. Усе виконали, як і просили. Рекомендую, ці хлопці чудові, вони знають свою роботу. Замовляйте і Ви будете задоволені як я!
 • +6
Відгук від: Олександр
15 листопада 2023 15:54 #
Замовив вивезення сміття, переглянувши відгуки тут, і також залишився задоволений! Велика та охайна вантажівка! Вражаючі вантажники, які працювали швидко та уважно, сміття так і тануло на очах! Ще раз висловлюю подяку!
 • +4
Відгук від: Василь
12 листопада 2023 10:40 #
Купив у Епіцентрі будматеріали, але там черга на доставку на місце будівництва, тому треба був перевізник, так побачив об’яву, зателефонував. Фахівець порекомендував вантажівку та вантажників, щоб не втрачати час. Ціни виявились нормальні, замовив транспортування. На диво вантажівка приїхала своєчасно, швидко завантажились та поїхали на буд майданчик. Тепер у мене є перевірений та надійний вантажоперевезник.
 • +5
Відгук від: Надія
07 листопада 2023 10:59 #
Замовила послугу вивезення будсміття. Приїхали своєчасно без запізнень. Вантажники зробили все швидко, якісно та за нормальною ціною. Дуже порядна компанія.
 • +10
Відгук від: Леонід
31 жовтня 2023 09:47 #
Замовляв вантажне таксі по Киеву, вивезення речей на дачу. Водій на Газелі приїхав своєчасно на 11 годину як домовлялись з оператором. Протягом 2 годин все завантажили та поїхали до Гостомілю. Водій гарно керував, тому усі речі на дачу приїхали цілими. Щодо ціни все вийшло так я домовлявся з оператором тому залишився задоволений послугою.
 • +10
Відгук від: Andrey Frend
20 жовтня 2023 10:50 #
Дуже ввічливий персонал, гарний та відповідальний колектив, якісна робота дівчини оператора допомогла з підбором вантажівки, швидка подача авто для вивозу сміття та зручні способи оплати!!!
Дякую))
 • +6
Відгук від: Anonym
31 липня 2018 15:00 #
Заказали вывоз строительного мусора, а на следующий день получили претензию от управляющего домом, что часть нашего строймусора была оставлена возле дома. По телефону не признавались, что оставили мусор, пока не получили доказательства.
Не связывайтесь с этими аферистами.
 • -26
Відгук від: Елена
26 червня 2017 09:54 #
Цена может изменится по факту и об этом не предупреждают заранее !
Диспетчеры хамски ведут, врут и не признают свою оплошность !

Испачкали мебель!

НЕ предупредили ,что мебель обязательно надо упаковать , что бы грузчики ее не испортили.
Сервис " по -украински" с хамством и враньем ! с
 • +1
Відгук від: ns
04 травня 2016 11:39 #
НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Заказала машину и 2-х грузчиков. Машина приехала гораздо меньше (причем цена тажа), из-за чего пришлось делать несколько ходок, а это дополнительные расходы, причем очень не маленькие. Грузчики оказались ТУПЫМИ, приходилось даже рассказывать как лучше вынести стол, что бы он поместился в дверной проем, а так же все контролировать, что бы ничего не побили.
К сожалению у меня был только 1 день на переезд и вариантов отказаться и искать замену у меня не было. Поэтому, если вам дороги ваши нервы и деньги, не обращайтесь в эту компанию.
 • +13
Відгук від: Грусть
07 березня 2016 18:33 #
Очень неприятная ситуация: мебель бригада разбирать не захотела, из-за этого было много ходок, соответственно, намного больше денег.
Кроме того, грузчики взяли отдельную плату за снос мебели, хотя это было учтено девочкой-менеджером при заказе.
Итог: деньги на ветер, часы жизни потрачены зря.
 • +27
Відгук від: griz99
11 лютого 2016 16:09 #
Отвратительное обслуживание!
Все с опозданием в 4 часа было, грузчикам мне пришлось давать деньги на метро, поскольку они "без денег".
Закрытие документов по безналу ждем более месяца.
НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ ЭТОЙ КОМПАНИЕЙ!
 • +4
Відгук від: Tm
13 квітня 2015 14:12 #
Оценка обслуживания компанией Экстраэконом (EXSTRAECONOM.KIEV.UA): крайне негативное. Лучше не связывайтесь с этой компанией!

Заказывал машину с двумя грузчиками - приехал один водитель. Сказал, что грузчиков не нашли. Я объяснил, что грузчики нужны в любом случае по тому, как надо переносить тяжелые шкафы. В итоге грузчиков компания предоставила, но они приехали только через два с половиной часа.

По прибытию на место разгрузки и подняв на нужный этаж одну тумбу, грузчики начинают объяснять, что они не подчиняются этой компании и у них особые тарифы на подъем мебели. Время было позднее и я был поставлен в очень не ловкое положение. Но я принял решение не вестись на этот развод и грузчики отправились домой. К моему счастью сразу нашли других парней, которые согласились за адекватную цену занести весь груз. (цена была в пять раз ниже, чем запрашивали эти разводяги!).

Такие компании надо закрывать!
Так, что делайте выводы господа. Желаю всем удачных перевозок!
 • +14

Додати коментар ↑ на початок