ООО "Secure Systems" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить ООО "Secure Systems", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про ООО "Secure Systems", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » ООО "Secure Systems"
Пошук:


Послуги
ООО "Secure Systems"Установка, монтаж, настройка, обслуживание системы видеонаблюдения и охранной сигнализации, домофонов, СКД (Систем контроля доступа – карточки, брелоки, таблетки), настройка видеорегистраторов и удаленного доступа, установка GSM сигнализаций, датчиков движения, датчиков открытия окон и дверей, датчиков загазованности, датчиков протечки воды и т.д.. Прокладка локальных компьютерных сетей (витая пара), настройка маршрутизаторов (роутеров).

Телефон:
(044) 321-0920

Адрес:
ул. Леваневского, 5
Сайт:
www.secure.kiev.ua

E-mail:
office@secure.kiev.ua


Метро поблизу:
Шулявская
Политехнический институт

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

ООО "Secure Systems" на карті Києва

Коментарі користувачів: ООО "Secure Systems"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ООО "Secure Systems", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ООО, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Secure Systems, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.