Спортивный магазин "SportBiz" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Спортивні магазини Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Спортивный магазин "SportBiz", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Спортивні магазини або географічно спростити відбір (наприклад: Спортивні магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивный магазин "SportBiz", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Спортивні магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Спортивні магазини в Києві » Спортивный магазин "SportBiz"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Спортивный магазин "SportBiz"Широкий и разнообразный ассортимент оборудования для спортивных залов, детских площадок, шведских стенок и турников.

Телефон:
(097) 910-1422, (050) 623-7500

Адрес:
пр-т Освободителей, 5
Сайт:
www.sportbiz.com.ua

E-mail:
sportbizi.com.ua@gmail.com


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Спортивні магазини

Додати компанію

Спортивный магазин "SportBiz" на карті Києва

Коментарі користувачів: Спортивный магазин "SportBiz"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивный магазин "SportBiz", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Спортивный магазин, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії SportBiz, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.