Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Працевлаштування за кордоном Києва на Голосеевской

Якщо вас цікавить Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Працевлаштування в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Працевлаштування за кордоном або географічно спростити відбір (наприклад: Працевлаштування за кордоном, м. ). А якщо вам є що сказати про Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Працевлаштування за кордоном до душі.

УКР РУС

Головна » Працевлаштування » Працевлаштування за кордоном в Києві » Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka"
Пошук:


Працевлаштування
Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka"ООО "Рука" - лицензированное кадровое агентство по трудоустройству в Европе предлагает лояльные цены и профессиональное обслуживание.

Трудоустраиваем как специалистов, так и кандидатов без опыта работы и знания языка. Каждая вакансия и партнер проходит тщательную проверку.

С нашей помощью Вы получите квалифицированную консультацию, найдете бесплатную вакансию и трудоустроитесь с гарантией соответствия ранее заявленной информации.

Лицензия министерства социальной политики Украины
№1077 от 26.07.18.

Система знижок:
Скидки для семейных пар и компаний от 4-х человек


Телефон:
(067) 364-8331

Адрес:
ул. Васильковская, 2а
Сайт:
www.ruka.in.ua

E-mail:
office@ruka.in.ua


Метро поблизу:
Голосеевская

Рубрики:
Працевлаштування за кордоном

Додати компанію

Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka" на карті Києва

Коментарі користувачів: Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кадровое агентство по трудоустройству в Европу "Ruka", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Кадровое агентство по трудоустройству в Европу, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ruka, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.