Ресторан "Одесский бульвар" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Ресторани Києва

Якщо вас цікавить Ресторан "Одесский бульвар", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Ресторани. А якщо вам є що сказати про Ресторан "Одесский бульвар", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Ресторан "Одесский бульвар"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Ресторан "Одесский бульвар"Одесский Бульвар - ресторан авторской кухни, банкетный зал до 100 чел. Летняя площадка.

- Выездное ресторанное обслуживание
- Доставка
- Столы на открытом воздухе
- Бронирование столов
- Еда "на вынос"
- Услуги официанта
Телефон:
(063) 233-3388

Адреса:
бул. Русановский, 7
Сайт:
www.facebook.com/odesskiybulvar/


Рубрики:
Ресторани

Ресторан "Одесский бульвар" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ресторан "Одесский бульвар"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ресторан "Одесский бульвар", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Одесский бульвар, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.