Театр "Радуга"

Театр "Радуга" Украинского общества глухих — это единственный в Украине театр, где работают неслышащие актеры. Артистам этого театра подвластны все сценические жанры и название театр выбрал не случайно - "радуга" — у творческого коллектива семь сценических жанров: драма, балет, пантомима, мюзикл, варьете, цирк, фольклорные танцы. И всеми этими жанрами актеры владеют в совершенстве, не смотря на то, что не слышат от рождения.

Телефон:
38 (044) 276-9174

Адреса:
ул. Курская, 6
Сайт:
www.kcutog.com.ua

Театр "Радуга" на карті Києва
Коментарі користувачів: Театр "Радуга"

Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Театр "Радуга", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Театр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Радуга, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок