Кинотеатр "Ереван" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Кінотеатри Києва

Якщо вас цікавить Кинотеатр "Ереван", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Розваги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Кінотеатри. А якщо вам є що сказати про Кинотеатр "Ереван", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Кінотеатри до душі.

УКР РУС

Головна » Розваги » Кінотеатри в Києві » Кинотеатр "Ереван"
Пошук:


Розваги
Кинотеатр "Ереван"Специализированый детский кинотеатр "Ереван" расположен в Соломенском районе столицы, а значит нет нужды везти своего ребенка далеко в центр, чтобы насладиться интересный фильмом или мультиком. Новый ремонт: красивый уютный зал, мягкие кресла, большой экран, кафе-бар с поп-корном и напитками располагают к приятному времяпрепровождению.

Телефон:
38 (044) 245-8875

Адрес:
бул. Чоколовский, 13

Рубрики:
Кінотеатри

Додати компанію

Кинотеатр "Ереван" на карті Києва

Коментарі користувачів: Кинотеатр "Ереван"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Кинотеатр "Ереван", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати Кинотеатр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ереван, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2022 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.